Oczyszczanie ścieków przemysłowych odpadów mrozy

Trudny dzień

Za tydzień nadejdzie kolokwium. Pomyślałby ktoś, iż to szmat czasu. Niestety, nie dla mnie. Następnego dnia powinienem odprowadzić młodszą siostrę do szkoły. Jest panicznie zdenerwowana, dlatego, że nazajutrz ma przedstawienie, gdzie gra pierwszą rolę – Kopciuszka. Potem będę musiała zająć się nią przez kompletne popołudnie. Kolejny dzień również mam zarezerwowany dla niej, kolejne pięć również. Rodzice odjechali na wakacje, zostawiając mnie z tym niewdzięcznym młodzikiem. Czasami nawiedzają mnie myśli, iż ona już w życiu nie dorośnie i stale będzie wieczną optymistką. Nawet jej tego zazdroszczę.
Jeślibym nie poszła na dwa kierunki studiów, byłoby lżej. Niemniej jednak naiwnie (lub nie) myślę, iż będę mieć lepsze perspektywy na rynku pracy. Co studiuję? Odpady, w bardzo rozległym rozumieniu. Obym jedynie nie musiała wykonywać swoją pracę w śmieciarce…
Niewysoki, szpakowaty profesor zażyczył sobie referat o oczyszczaniu ścieków przemysłowych. Potrzebowałabym otrzymać jak najwyższą notę, tak aby posiadać opcje zdobyć chociaż czwórkę na półrocze. Z tego powodu najlepszym rozwiązaniem będzie wmówienie sobie, iż oczyszczanie ścieków przemysłowych jest intrygujące.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

sitemap