Rooftop

Rozwiązania dla biznesu

Potrzebujesz wentylacji jednostrefowego pomieszczenia o wysokim poziomie użytkowania, która nie będzie nieść ze sobą dodatkowych instalacji i ogromnych kosztów? Powinieneś zainteresować się dachową centralą wentylacyjną typu ROOFTOP. To urządzenia „all-in-one”, które zawierają wszystkie elementy niezbędne do montażu bez konieczności podłączania innych urządzeń zewnętrznych (kotłów grzewczych, agregatów chłodniczych itp.). Centrala wentylacyjna ROOFTOP stosowana jest do chłodzenia, ogrzewania i wentylacji takich pomieszczeń jak hale, restauracje, magazyny, które mieszczą się na ostatniej kondygnacji budynków lub są zlokalizowane w budynkach parterowych.

Centrala typu ROOFTOP – przeznaczenie

Centrala ROOFTOP przeznaczona jest do chłodzenia, ogrzewania i wentylacji pomieszczeń o dużej kubaturze. Stanowi idealne rozwiązanie zarówno w obiektach przemysłowych, jak i użyteczności publicznej. Charakteryzuje ją minimalne zużycie energii i niskie koszty instalacji.

Ze względu na swoją konstrukcję oraz układy regulacji, centrala może klimatyzować także większą liczbę pomieszczeń czy stref obiektu, pod warunkiem zbliżonej charakterystyki cieplno-wilgotnościowej. Zasada ta jest niezbędna, inaczej warunki komfortu mogą zostać niedotrzymane.

Szeroki zakres zastosowań centrali ROOFTOP

Swój szeroki zakres zastosowania ROOFTOPY zawdzięczają między innymi prostej konstrukcji oraz elastyczności sposobu montażu. Te czynniki sprawiają, że proces doboru i projektowania instalacji skraca się do absolutnego minimum. Może być ona montowana zarówno na dachu, jak i konstrukcji wsporczej na poziomie gruntu. Centrala jest odporna na warunki atmosferyczne, a jej trybem pracy steruje system automatyki.

W celu uzyskania większej ilości informacji, konsultacji rozwiązania i dopasowania go do Twoich potrzeb, skontaktuj się z nami.    sitemap