Rekuperacja

Rekuperacja (dla domu)

Niewiele osób wie, że powietrze wypełniające pomieszczenia mieszkalne ulega zwilgoceniu oraz zużyciu, czyli zaczyna zawierać więcej dwutlenku węgla niż tlenu. Zmiana składu powietrza jest efektem codziennego użytkowania pomieszczenia. Brak wentylacji sprzyja rozwijaniu się trudnych do późniejszego usunięcia i szkodliwych dla naszego zdrowia grzybów.

Montaż rekuperatorow

Rozwiązaniem, które sprawi, że powietrze w Twoim domu będzie zawsze świeże, jest rekuperacja. W najprostszym tłumaczeniu rekuperacja jest rodzajem wentylacji z odzyskiem ciepła. Rekuperacja to sposób na energooszczędne dostarczenie świeżego powietrza do pomieszczeń i usunięcie tego już zużytego. Do największych zalet rekuperacji można zaliczyć jej ciche i bezgłośne działanie oraz fakt odzyskiwania ciepła z usuwanego powietrza. Rekuperacja sprawia, że raz wytworzone ciepło zostanie wykorzystane po raz kolejny.

Rekuperacja Poznań

Rekuperacja dla domu

O wentylacji z odzyskiem ciepła warto pomyśleć już na etapie projektowania domu jednorodzinnego. Tego typu wentylacja domowa pomoże zrezygnować z budowy większości kominów grawitacyjnych, dzięki czemu zyskasz większą powierzchnie użytkową oraz możliwość lepszej aranżacji wnętrz. Jednakże jeśli nie zrobiłeś tego przy projektowaniu domu, możesz to zrobić teraz!

Nasza oferta

Firma Klima Pol posiada rekuperatory, które pochodzą od renomowanych i uznanych producentów. Jako firma sprzedajemy takie produkty, które sami wybralibyśmy do naszego domu.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi rekuperatory takich marek, jak:

  • Aeris
  • Brnik Renovent HR
  • Mitsubishi Lossany
  • Bartosz
  • Stork Air

Rekuperator Mitsubishi

Indywidualna oferta

Potrzebujesz bardzo indywidualnej oferty? Masz spersonalizowane oczekiwania? W Klima Pol każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie po zapoznaniu się z potrzebami naszych klientów. Jeśli zastanawiasz się nad rekuperacją w Twoim domu, koniecznie skontaktuj się z nami.    sitemap