Klimatyzacja

Klimatyzacja (dla domu)

Idealne rozwiązanie dla Twojego domu wymaga dobrego projektu instalacji, sprawdzonych urządzeń, profesjonalnego montażu, czyli wszystkiego co zakłada nasza oferta. Najbardziej popularne rozwiązania dla komfortowej klimatyzacji do indywidualnych pomieszczeń to klimatyzatory typu SPLIT.

Klimatyzatory ścienne typu split

Rodzaje klimatyzatorów typu SPLIT

Zastosowanie takiej instalacji to również zdecydowane zwiększenie komfortu w klimatyzowanych pomieszczeniach. Dużą zaletą jest cicha praca urządzeń.

  1. Klimatyzatory ścienne
  2. Klimatyzatory kasetonowe
  3. Klimatyzatory podsufitowe
  4. Klimatyzatory kanałowe
  5. Klimatyzatory przenośne

Sposób działania klimatyzatorów typu SPLIT

Proces chłodzenia przy każdym klimatyzatorze wygląda w ten sam sposób: klimatyzator split zasysa ciepłe powietrze z pomieszczenia, wtłacza je na zimną chłodnicę, gdzie następuje proces schładzania i osuszania powierza, następnie zimne już powietrze wdmuchiwane jest z powrotem do pomieszczenia. W ten sposób poczujesz ulgę i świeżość w najbliższym otoczeniu.

Zamawiając instalację klimatyzacji u nas, nie musisz martwić się o wybór urządzenia, montaż, uruchomienie. Wszystko zrobimy za Ciebie. Każda przygotowywana przez nas oferta ma charakter indywidualny oraz kompleksowy. Rodzaj instalacji wraz z urządzeniem wybieramy po zapoznaniu się z potrzebami naszych klientów, dlatego niezależnie czy chodzi Ci po głowie klimatyzacja w domu, czy klimatyzacja do mieszkania skontaktuj się z nami. Zadbamy o to by w Twoim domu było zawsze świeże powietrze.    sitemap