Klimatyzacja precyzyjna (laboratoria, pomieszczenia pomiarowe)

Klimatyzacja precyzyjna (laboratoria, pomieszczenia pomiarowe)

Pomieszczenia, w których zainstalowane są czułe urządzenia techniczne wymagają odpowiednich rozwiązań, precyzyjnie i z dokładnością co do stopnia regulujących temperaturę i wilgotność wszędzie tam, gdzie znajduje się taki sprzęt. Kluczem do zapewnienia bezpiecznych warunków pracy w tego typu pomieszczeniach (centrach danych, pomieszczeniach komputerowych, laboratoriach itp.) jest klimatyzacja precyzyjna.

Precyzyjne urządzenia

Szafy klimatyzacji precyzyjnej są idealnym połączniem sprawdzonej konstrukcji oraz odpowiednio wybranych materiałów i komponentów. Urządzenia te wytwarzane są w najnowocześniejszych procesach produkcyjnych z ogromną starannością. Każdy produkt przed wprowadzeniem na rynek przechodzi serię rygorystycznych testów, które sprawdzają jego wydajność oraz pracę.

Modyfikacje na indywidualne potrzeby klienta

Urządzenia służące klimatyzacji precyzyjnej mogą być wyposażone w gamę akcesoriów, między innymi takich jak: różne stopnie filtracji powietrza, dodatkowe czujniki ognia, elektroniczne zawory rozprężne, freecolling i inne. Zamawiane produkty, podobnie jak cała oferta firmy Klima Pol, dopasowywane są do potrzeb i specyfiki pomieszczeń naszych klientów.

Tylko sprawdzone produkty

W Klima Pol zamawiamy produkty u renomowanych dostawców, dlatego możesz mieć pewność, że zamontowana w Twojej firmie szafa do klimatyzacji precyzyjnej będzie w zupełności bezpieczna i wydajna. Po zapoznaniu się z potrzebami klienta dobieramy produkty i wzbogacamy o ewentualne rozszerzenia czy modyfikacje. Wszystko w oparciu o specyfikę Twojej branży.    sitemap