Czyszczenie klimatyzacji domowej

Czyszczenie klimatyzacji i wentylacji (dla domu)

W każdej instalacji wentylacyjnej po pewnym czasie osadzają się różnego rodzaju zabrudzenia, takie jak kurz, pył czy pleśń. Brudne kanały wentylacyjne przestają pełnić swoją funkcję – nie wymieniają powietrza na świeże, tylko na zabrudzone i szkodliwe dla naszego zdrowia. W konsekwencji przenoszą różne choroby. Sprzęt także ulega w ostateczności awarii – jego kanały mogą się zablokować. Dlatego bardzo ważne jest by pamiętać o inspekcji kanałów w domowej wentylacji oraz dbać o regularne czyszczenie wentylacji.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku oraz naszych dotychczasowych klientów wprowadziliśmy usługi: inspekcja wentylacji oraz czyszczenie kanałów wentylacyjnych. Zakres naszych usług obejmuje:

  • Inspekcje przewodów wentylacyjnych przy pomocy robota samojezdnego
  • Inspekcje kanałów wentylacyjnych oraz rur kanalizacyjnych przy pomocy kamery inspekcyjnej
  • Czyszczenie mechaniczne wentylacji
  • Czyszczenie suchym lodem
  • Dezynfekcja wentylacji przy użyciu środków posiadających atest PZH

Skuteczny sposób na czystą wentylację

Najpopularniejszym i najefektywniejszym sposobem jest czyszczenie wentylacji mechaniczne przy pomocy szczotek, które wirują w kanale wentylacyjnym i usuwają zanieczyszczenia. Oderwane brudy są odsysane przez zespół filtracyjno-wentylacyjny, w którego skład wschodzą wysokowydajny sprzęt do czyszczenia wentylacji.

Czyszczenie wentylacji odbywa się przy wykorzystaniu wysokiej klasy sprzętu – w naszej pracy stosujemy kamery inspekcyjne z system lokalizacji głowic, które dzięki swoim niewielkim rozmiarom pozwalają na przeprowadzanie inspekcji naprawdę wąskich, małych, niestandardowych rozmiarów instalacji. Zasilane elektrycznie, pneumatycznie lub hydraulicznie szczotki umożliwiają nam czyszczenie najróżniejsze typy kanałów wentylacji. Do odsysania zabrudzeń z kanałów wentylacyjnych używamy wysokowydajnych wentylatorów wyposażonych w kaskadę filtrów o różnej klasie czystości, aż do filtrów absolutnych klasy HEPA. Nasze usługi wykonujemy na najwyższym poziomie.

Zapewniamy 100% bezpieczeństwa przy wykonywaniu usługi, jaką jest czyszczenie wentylacji. Zanieczyszczenia usuwane z zabrudzonych kanałów wentylacyjnych z pewnością nie przedostaną się do pomieszczeń mieszkalnych w trakcie czyszczenia.

Sprzęt jaki stosujemy

Czyszczenie wentylacji Poznań
Czyszczenie wentylacji Poznań
Odgrzybianie wentylacji Poznan Wroclaw
Czyszczenie wentylacji Poznań
Czyszczenie wentylacji Poznań
Czyszczenie wentylacji Poznań
Czyszczenie wentylacji Poznań Wrocław
Czyszczenie wentylacji Poznań


    sitemap