O Klima-Pol

Klima Pol to firma zajmująca się kompleksowym wykonaniem instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz solarnych. Oferujemy wachlarz usług skierowanych do zarówno do klienta indywidualnego, średnich i dużych biznesów, jak i przemysłu. Nasza firma działa w oparciu o stabilną bazę profesjonalnego sprzętu i zaplecze techniczne.

Doświadczenie w branży

Jako marka Klima Pol posiadamy 13-letnie doświadczenie w branży klimatyzacji i wentylacji. Klimatyzacja to nasz chleb powszedni - dzięki realizacji wielu projektów dla naszych klientów, potrafimy sprostać każdemu wyzwaniu. Nasz zespół składa się z kilkunastoosobowej grupy doświadczonych i sprawdzonych pracowników, którzy dbają o to, by cała usługa była wykonana od początku do końca na najwyższym poziomie.

Technologie w zakresie klimatyzacji, wentylacji, rekuperacji i wymienników ciepła nieustannie się rozwijają. Staramy się podążać za zachodzącymi zmianami, sprawdzać je i stosować w oferowanych rozwiązaniach. Nasi monterzy-instalatorzy uczestniczą w wielu specjalistycznych szkoleniach.

Wiemy, jak ważna jest jakość wykonywanych usług oraz bezpieczeństwo zamontowanego urządzenia i konstrukcji. Dlatego nasze prace wykonujemy przy pomocy profesjonalnych elektronarzędzi takich firm jak: HILTI, BOSCH, REFCO, REMS, Rothenberger oraz Honeywell.

Nasze wartości

Nasi klienci są dla nas najważniejsi, bo dzięki nim mamy możliwość ciągłego rozwijania się. Jako nasz klient możesz mieć pewność, że dokonałeś wyboru profesjonalnej obsługi na najwyższym poziomie w zakresie:

  • sprzedaży i montażu systemów klimatyzacji oraz wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła,
  • projektowania systemów wentylacji i klimatyzacji,
  • serwisu centrali wentylacyjnych i klimatyzacji.

Nasze oferty przygotowujemy w ścisłej współpracy z klientem. Po dokładnym zapoznaniu się z potrzebami doradzamy najlepsze rozwiązania, niezależnie od tego, czy w grę wchodzi klimatyzacja, rekuperacja czy wentylacja, i w pełni odpowiadamy za ich realizację.

Doradztwo, wdrożenie, opieka

Znakiem rozpoznawczym firmy Klima Pol są zadowoleni i dobrze obsłużeni klienci. Czujemy się zobowiązani wobec tych, którzy nam zaufali, dlatego otaczamy naszych klientów fachową opieką. Pomagamy w rozwiązywaniu problemów, uważnie słuchamy potrzeb i doradzamy sposoby ich zaspokojenia. Analizujemy wszystkie możliwości i wybieramy najlepsze i sprawdzone urządzenia, takie jak klimatyzatory, rekuperatory czy wymienniki ciepła. W ramach naszej usługi dobieramy rozwiązania zapewniające komfort i wygodę oraz gwarantujące minimalizację kosztów inwestycji i eksploatacji.

Jako marka Klima Pol działamy na rynku już od 2003 roku. Od tego czasu sprawdzamy się na każdym możliwym polu związanym z klimatyzacją i wentylacją. Zdobywamy wiedzę i doświadczenie, udoskonalając jednocześnie naszą ofertę i umiejętności naszych specjalistów. Na swoim koncie mamy:

  • ponad 1000 realizacji obiektów z udziałem rekuperatorów,
  • kilkaset instalacji wentylacji oraz central wentylacyjnych,
  • ponad 6000 instalacji klimatyzacji w domach, małych i średnich firmach, wielkich firmach przemysłowych,
  • ścisłą współpracę z naukowcami z różnych ośrodków naukowych, m. in. Akademii Rolniczej w Poznaniu,
  • wielu zadowolonych klientów.